Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM21:43
Jasieńska21:45
Staw Wróbla21:46
Zacna21:48
Wołkowyska21:49
Migowo21:50
Budapesztańska21:51
Warneńska
 
21:52
0 min.
 
Piecewska21:531 min.
 
Dobrowolskiego21:542 min.
 
Wileńska21:553 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:575 min.
 
Falista (n/ż)21:586 min.
 
Na Wzgórzu21:597 min.
 
Sobótki22:008 min.
 
Jaśkowa Dolina22:0311 min.
 
Galeria Bałtycka22:0513 min.
 
Kilińskiego22:0715 min.
 
Rozstaje22:1018 min.
 
Skarżyńskiego22:1119 min.
 
Zaspa SKM22:1220 min.
 
Dywizjonu 30322:1321 min.
 
Rzeczypospolitej22:1422 min.
 
Leszczyńskich22:1523 min.
 
Zaspa - Szpital22:1624 min.
 
Czarny Dwór22:1826 min.
 
Przymorze Wielkie22:2028 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:2129 min.
 
Bora Komorowskiego22:2230 min.
 
Beniowskiego (n/ż)22:2432 min.
 
Oliwa PKP22:2533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy