Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM18:26
Jasieńska18:28
Staw Wróbla18:29
Zacna18:31
Wołkowyska18:32
Migowo18:33
Budapesztańska18:34
Warneńska
 
18:35
0 min.
 
Piecewska18:372 min.
 
Dobrowolskiego18:383 min.
 
Wileńska18:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:416 min.
 
Falista (n/ż)18:427 min.
 
Na Wzgórzu18:438 min.
 
Sobótki18:449 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4712 min.
 
Galeria Bałtycka18:4914 min.
 
Kilińskiego18:5116 min.
 
Rozstaje18:5419 min.
 
Skarżyńskiego18:5520 min.
 
Zaspa SKM18:5621 min.
 
Dywizjonu 30318:5823 min.
 
Rzeczypospolitej18:5924 min.
 
Leszczyńskich19:0025 min.
 
Zaspa - Szpital19:0227 min.
 
Czarny Dwór19:0530 min.
 
Przymorze Wielkie19:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:0833 min.
 
Bora Komorowskiego19:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)19:1237 min.
 
Oliwa PKP19:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy