Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM16:46
Jasieńska16:48
Staw Wróbla16:49
Zacna16:51
Wołkowyska16:52
Migowo16:53
Budapesztańska16:54
Warneńska
 
16:55
0 min.
 
Piecewska16:572 min.
 
Dobrowolskiego16:583 min.
 
Wileńska16:594 min.
 
Strzelnica (n/ż)17:016 min.
 
Falista (n/ż)17:027 min.
 
Na Wzgórzu17:038 min.
 
Sobótki17:049 min.
 
Jaśkowa Dolina17:0712 min.
 
Galeria Bałtycka17:0914 min.
 
Kilińskiego17:1116 min.
 
Rozstaje17:1419 min.
 
Skarżyńskiego17:1520 min.
 
Zaspa SKM17:1621 min.
 
Dywizjonu 30317:1823 min.
 
Rzeczypospolitej17:1924 min.
 
Leszczyńskich17:2025 min.
 
Zaspa - Szpital17:2227 min.
 
Czarny Dwór17:2530 min.
 
Przymorze Wielkie17:2732 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:2833 min.
 
Bora Komorowskiego17:3035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)17:3237 min.
 
Oliwa PKP17:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy