Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM15:26
Jasieńska15:28
Staw Wróbla15:29
Zacna15:31
Wołkowyska15:32
Migowo15:33
Budapesztańska15:34
Warneńska
 
15:35
0 min.
 
Piecewska15:372 min.
 
Dobrowolskiego15:383 min.
 
Wileńska15:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)15:416 min.
 
Falista (n/ż)15:427 min.
 
Na Wzgórzu15:438 min.
 
Sobótki15:449 min.
 
Jaśkowa Dolina15:4712 min.
 
Galeria Bałtycka15:4914 min.
 
Kilińskiego15:5116 min.
 
Rozstaje15:5419 min.
 
Skarżyńskiego15:5520 min.
 
Zaspa SKM15:5621 min.
 
Dywizjonu 30315:5823 min.
 
Rzeczypospolitej15:5924 min.
 
Leszczyńskich16:0025 min.
 
Zaspa - Szpital16:0227 min.
 
Czarny Dwór16:0530 min.
 
Przymorze Wielkie16:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:0833 min.
 
Bora Komorowskiego16:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)16:1237 min.
 
Oliwa PKP16:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy