Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jasień PKM14:46
Jasieńska14:48
Staw Wróbla14:49
Zacna14:51
Wołkowyska14:52
Migowo14:53
Budapesztańska14:54
Warneńska14:55
Piecewska14:57
Dobrowolskiego14:58
Wileńska14:59
Strzelnica (n/ż)15:01
Falista (n/ż)15:02
Na Wzgórzu15:03
Sobótki15:04
Jaśkowa Dolina15:07
Galeria Bałtycka15:09
Kilińskiego15:11
Rozstaje
 
15:14
0 min.
 
Skarżyńskiego15:151 min.
 
Zaspa SKM15:162 min.
 
Dywizjonu 30315:184 min.
 
Rzeczypospolitej15:195 min.
 
Leszczyńskich15:206 min.
 
Zaspa - Szpital15:228 min.
 
Czarny Dwór15:2511 min.
 
Przymorze Wielkie15:2713 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:2814 min.
 
Bora Komorowskiego15:3016 min.
 
Beniowskiego (n/ż)15:3218 min.
 
Oliwa PKP15:3319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy