Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jasień PKM14:26
Jasieńska14:28
Staw Wróbla14:29
Zacna14:31
Wołkowyska14:32
Migowo14:33
Budapesztańska14:34
Warneńska14:35
Piecewska14:37
Dobrowolskiego14:38
Wileńska14:39
Strzelnica (n/ż)14:41
Falista (n/ż)14:42
Na Wzgórzu14:43
Sobótki14:44
Jaśkowa Dolina14:47
Galeria Bałtycka14:49
Kilińskiego14:51
Rozstaje
 
14:54
0 min.
 
Skarżyńskiego14:551 min.
 
Zaspa SKM14:562 min.
 
Dywizjonu 30314:584 min.
 
Rzeczypospolitej14:595 min.
 
Leszczyńskich15:006 min.
 
Zaspa - Szpital15:028 min.
 
Czarny Dwór15:0511 min.
 
Przymorze Wielkie15:0713 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:0814 min.
 
Bora Komorowskiego15:1016 min.
 
Beniowskiego (n/ż)15:1218 min.
 
Oliwa PKP15:1319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy