Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jasień PKM13:26
Jasieńska13:28
Staw Wróbla13:29
Zacna13:31
Wołkowyska13:32
Migowo13:33
Budapesztańska13:34
Warneńska13:35
Piecewska13:37
Dobrowolskiego13:38
Wileńska13:39
Strzelnica (n/ż)13:41
Falista (n/ż)13:42
Na Wzgórzu13:43
Sobótki13:44
Jaśkowa Dolina13:47
Galeria Bałtycka13:49
Kilińskiego13:51
Rozstaje
 
13:54
0 min.
 
Skarżyńskiego13:551 min.
 
Zaspa SKM13:562 min.
 
Dywizjonu 30313:584 min.
 
Rzeczypospolitej13:595 min.
 
Leszczyńskich14:006 min.
 
Zaspa - Szpital14:028 min.
 
Czarny Dwór14:0511 min.
 
Przymorze Wielkie14:0713 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:0814 min.
 
Bora Komorowskiego14:1016 min.
 
Beniowskiego (n/ż)14:1218 min.
 
Oliwa PKP14:1319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy