Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM18:38
Jasieńska18:40
Staw Wróbla18:41
Zacna18:42
Wołkowyska18:44
Migowo18:45
Budapesztańska18:46
Warneńska18:48
Piecewska18:50
Dobrowolskiego18:51
Wileńska18:52
Strzelnica (n/ż)18:54
Falista (n/ż)18:55
Na Wzgórzu18:56
Sobótki18:57
Jaśkowa Dolina19:00
Galeria Bałtycka19:03
Kilińskiego19:06
Rozstaje
 
19:10
0 min.
 
Skarżyńskiego19:111 min.
 
Zaspa SKM19:133 min.
 
Dywizjonu 30319:155 min.
 
Rzeczypospolitej19:166 min.
 
Leszczyńskich19:188 min.
 
Zaspa - Szpital19:2010 min.
 
Czarny Dwór19:2212 min.
 
Przymorze Wielkie19:2414 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:2515 min.
 
Bora Komorowskiego19:2717 min.
 
Beniowskiego (n/ż)19:2919 min.
 
Oliwa PKP19:3020 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy