Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jasień PKM14:42
Jasieńska14:44
Staw Wróbla14:45
Zacna14:46
Wołkowyska14:48
Migowo14:49
Budapesztańska14:50
Warneńska14:52
Piecewska14:54
Dobrowolskiego14:55
Wileńska14:57
Strzelnica (n/ż)14:59
Falista (n/ż)15:00
Na Wzgórzu15:02
Sobótki15:04
Jaśkowa Dolina15:07
Galeria Bałtycka15:10
Kilińskiego15:13
Rozstaje
 
15:17
0 min.
 
Skarżyńskiego15:181 min.
 
Zaspa SKM15:203 min.
 
Dywizjonu 30315:225 min.
 
Rzeczypospolitej15:236 min.
 
Leszczyńskich15:258 min.
 
Zaspa - Szpital15:2710 min.
 
Czarny Dwór15:3013 min.
 
Przymorze Wielkie15:3215 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:3316 min.
 
Bora Komorowskiego15:3518 min.
 
Beniowskiego (n/ż)15:3720 min.
 
Oliwa PKP15:3821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy