Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM22:13
Jasieńska22:15
Staw Wróbla22:16
Zacna22:18
Wołkowyska22:19
Migowo22:20
Budapesztańska22:21
Warneńska22:22
Piecewska22:23
Dobrowolskiego22:24
Wileńska22:25
Strzelnica (n/ż)22:27
Falista (n/ż)22:28
Na Wzgórzu22:29
Sobótki22:30
Jaśkowa Dolina22:33
Galeria Bałtycka22:35
Kilińskiego22:37
Rozstaje
 
22:40
0 min.
 
Skarżyńskiego22:411 min.
 
Zaspa SKM22:422 min.
 
Dywizjonu 30322:433 min.
 
Rzeczypospolitej22:444 min.
 
Leszczyńskich22:455 min.
 
Zaspa - Szpital22:466 min.
 
Czarny Dwór22:488 min.
 
Przymorze Wielkie22:5010 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:5111 min.
 
Bora Komorowskiego22:5212 min.
 
Beniowskiego (n/ż)22:5414 min.
 
Oliwa PKP22:5515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy