Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM15:26
Jasieńska15:28
Staw Wróbla15:29
Zacna15:31
Wołkowyska15:32
Migowo15:33
Budapesztańska15:34
Warneńska15:35
Piecewska15:37
Dobrowolskiego15:38
Wileńska15:39
Strzelnica (n/ż)15:41
Falista (n/ż)15:42
Na Wzgórzu15:43
Sobótki15:44
Jaśkowa Dolina15:47
Galeria Bałtycka15:49
Kilińskiego15:51
Rozstaje
 
15:54
0 min.
 
Skarżyńskiego15:551 min.
 
Zaspa SKM15:562 min.
 
Dywizjonu 30315:584 min.
 
Rzeczypospolitej15:595 min.
 
Leszczyńskich16:006 min.
 
Zaspa - Szpital16:028 min.
 
Czarny Dwór16:0511 min.
 
Przymorze Wielkie16:0713 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:0814 min.
 
Bora Komorowskiego16:1016 min.
 
Beniowskiego (n/ż)16:1218 min.
 
Oliwa PKP16:1319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy