Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM11:06
Jasieńska11:08
Staw Wróbla11:09
Zacna11:11
Wołkowyska11:12
Migowo11:13
Budapesztańska11:14
Warneńska11:15
Piecewska11:17
Dobrowolskiego11:18
Wileńska11:19
Strzelnica (n/ż)11:21
Falista (n/ż)11:22
Na Wzgórzu11:23
Sobótki11:24
Jaśkowa Dolina11:27
Galeria Bałtycka11:29
Kilińskiego11:31
Rozstaje
 
11:34
0 min.
 
Skarżyńskiego11:351 min.
 
Zaspa SKM11:362 min.
 
Dywizjonu 30311:384 min.
 
Rzeczypospolitej11:395 min.
 
Leszczyńskich11:406 min.
 
Zaspa - Szpital11:428 min.
 
Czarny Dwór11:4511 min.
 
Przymorze Wielkie11:4713 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:4814 min.
 
Bora Komorowskiego11:5016 min.
 
Beniowskiego (n/ż)11:5218 min.
 
Oliwa PKP11:5319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy