Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM08:12
Jasieńska08:14
Staw Wróbla08:15
Zacna08:17
Wołkowyska08:18
Migowo08:19
Budapesztańska08:20
Warneńska08:21
Piecewska08:23
Dobrowolskiego08:24
Wileńska08:25
Strzelnica (n/ż)08:27
Falista (n/ż)08:28
Na Wzgórzu08:29
Sobótki08:30
Jaśkowa Dolina08:33
Galeria Bałtycka08:35
Kilińskiego08:37
Rozstaje
 
08:40
0 min.
 
Skarżyńskiego08:411 min.
 
Zaspa SKM08:422 min.
 
Dywizjonu 30308:444 min.
 
Rzeczypospolitej08:455 min.
 
Leszczyńskich08:466 min.
 
Zaspa - Szpital08:488 min.
 
Czarny Dwór08:5111 min.
 
Przymorze Wielkie08:5313 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:5414 min.
 
Bora Komorowskiego08:5616 min.
 
Beniowskiego (n/ż)08:5818 min.
 
Oliwa PKP08:5919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy