Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Port Lotniczy21:05
Terminal - Cargo (n/ż)21:06
Firoga (n/ż)21:08
Szybowcowa21:09
Astronautów21:10
Agrarna21:12
Harfowa21:14
Słowackiego - Działki (n/ż)21:17
Potokowa
 
21:19
0 min.
 
Trawki (n/ż)21:201 min.
 
Srebrzysko21:212 min.
 
Zabytkowa21:223 min.
 
Galeria Bałtycka21:245 min.
 
Wojska Polskiego21:267 min.
 
Abrahama21:289 min.
 
Biblioteka Główna UG21:2910 min.
 
Hala "Olivia"21:3011 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa21:3112 min.
 
Opacka (n/ż)21:3314 min.
 
Górskiego21:3415 min.
 
Sopot Ergo Arena21:3718 min.
 
Sopot Architektów (n/ż)21:3920 min.
 
Sopot Polna (n/ż)21:4021 min.
 
Sopot Grunwaldzka21:4223 min.
 
Sopot Chopina21:4425 min.
 
Sopot Grand Hotel21:4627 min.
 
Sopot Korty Tenisowe (n/ż)21:4728 min.
 
Sopot Plac Kusocińskiego (n/ż)21:4829 min.
 
Sopot Młyńska (n/ż)21:4930 min.
 
Sopot Kamienny Potok SKM21:5334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy