Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Port Lotniczy06:40
Terminal - Cargo (n/ż)06:41
Firoga (n/ż)06:43
Szybowcowa06:44
Astronautów06:46
Agrarna06:48
Harfowa06:50
Słowackiego - Działki (n/ż)06:55
Potokowa07:01
Trawki (n/ż)07:02
Srebrzysko
 
07:03
0 min.
 
Zabytkowa07:041 min.
 
Galeria Bałtycka07:096 min.
 
Wojska Polskiego07:107 min.
 
Abrahama07:129 min.
 
Biblioteka Główna UG07:1310 min.
 
Hala "Olivia"07:1411 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa07:1714 min.
 
Opacka (n/ż)07:1916 min.
 
Górskiego07:2118 min.
 
Sopot Ergo Arena07:2421 min.
 
Sopot Architektów (n/ż)07:2623 min.
 
Sopot Polna (n/ż)07:2724 min.
 
Sopot Grunwaldzka07:2926 min.
 
Sopot Chopina07:3027 min.
 
Sopot Grand Hotel07:3128 min.
 
Sopot Korty Tenisowe (n/ż)07:3330 min.
 
Sopot Plac Kusocińskiego (n/ż)07:3431 min.
 
Sopot Młyńska (n/ż)07:3532 min.
 
Sopot Kamienny Potok SKM07:3835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy