Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Port Lotniczy13:45
Terminal - Cargo (n/ż)13:46
Firoga (n/ż)13:48
Szybowcowa13:49
Astronautów13:51
Agrarna13:53
Harfowa13:55
Słowackiego - Działki (n/ż)13:59
Potokowa14:04
Trawki (n/ż)14:05
Srebrzysko
 
14:06
0 min.
 
Zabytkowa14:071 min.
 
Galeria Bałtycka14:115 min.
 
Wojska Polskiego14:126 min.
 
Abrahama14:148 min.
 
Biblioteka Główna UG14:1610 min.
 
Hala "Olivia"14:1711 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa14:1913 min.
 
Opacka (n/ż)14:2216 min.
 
Górskiego14:2418 min.
 
Sopot Ergo Arena14:2721 min.
 
Sopot Architektów (n/ż)14:2923 min.
 
Sopot Polna (n/ż)14:3024 min.
 
Sopot Grunwaldzka14:3226 min.
 
Sopot Chopina14:3327 min.
 
Sopot Grand Hotel14:3428 min.
 
Sopot Korty Tenisowe (n/ż)14:3630 min.
 
Sopot Plac Kusocińskiego (n/ż)14:3731 min.
 
Sopot Młyńska (n/ż)14:3832 min.
 
Sopot Kamienny Potok SKM14:4135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy