Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T8   T10   T12   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Soboty, niedziele i święta
Sopot Kamienny Potok SKM15:55
Sopot Wejherowska15:57
Sopot Malczewskiego15:58
Sopot Uniwersytet Gdański16:00
Sopot Sikorskiego16:01
Sopot Wybickiego16:02
Sopot Kochanowskiego16:03
Sopot Reja16:05
Sopot 3 Maja16:06
Sopot Władysława IV16:07
Sopot Łokietka (n/ż)16:09
Sopot Ergo Arena  16:10
Nadwodna16:12
Górskiego16:14
Opacka (n/ż)16:16
Oliwa Pętla Tramwajowa
 
16:18
Hala "Olivia"– 16:20
Biblioteka Główna UG– 16:21
Abrahama– 16:22
Wojska Polskiego– 16:24
Galeria Bałtycka– 16:26
Zabytkowa– 16:27
Srebrzysko– 16:28
Trawki (n/ż)– 16:29
Potokowa– 16:30
Słowackiego - Działki (n/ż)– 16:32
Harfowa– 16:36
Agrarna– 16:38
Astronautów– 16:39
Szybowcowa– 16:41
Firoga (n/ż)– 16:42
Terminal - Cargo (n/ż)– 16:43
Port Lotniczy– 16:45