Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM08:50
Sopot Wejherowska08:52
Sopot Malczewskiego08:53
Sopot Uniwersytet Gdański08:55
Sopot Sikorskiego08:56
Sopot Wybickiego08:57
Sopot Kochanowskiego08:58
Sopot Reja09:00
Sopot 3 Maja09:01
Sopot Władysława IV09:03
Sopot Łokietka (n/ż)09:04
Sopot Ergo Arena
 
09:06
0 min.
 
Nadwodna09:093 min.
 
Górskiego09:104 min.
 
Opacka (n/ż)09:115 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa09:126 min.
 
Hala "Olivia"09:148 min.
 
Biblioteka Główna UG09:1610 min.
 
Abrahama09:1711 min.
 
Wojska Polskiego09:1913 min.
 
Galeria Bałtycka09:2115 min.
 
Zabytkowa09:2216 min.
 
Srebrzysko09:2418 min.
 
Trawki (n/ż)09:2519 min.
 
Potokowa09:2721 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)09:2822 min.
 
Harfowa09:3226 min.
 
Agrarna09:3428 min.
 
Astronautów09:3529 min.
 
Szybowcowa09:3731 min.
 
Firoga (n/ż)09:3832 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:3933 min.
 
Port Lotniczy09:4135 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy