Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM19:55
Sopot Wejherowska19:57
Sopot Malczewskiego19:58
Sopot Uniwersytet Gdański20:00
Sopot Sikorskiego20:01
Sopot Wybickiego20:02
Sopot Kochanowskiego20:03
Sopot Reja20:05
Sopot 3 Maja20:06
Sopot Władysława IV20:07
Sopot Łokietka (n/ż)20:09
Sopot Ergo Arena
 
20:10
0 min.
 
Nadwodna20:122 min.
 
Górskiego20:133 min.
 
Opacka (n/ż)20:144 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa20:166 min.
 
Hala "Olivia"20:188 min.
 
Biblioteka Główna UG20:199 min.
 
Abrahama20:2010 min.
 
Wojska Polskiego20:2212 min.
 
Galeria Bałtycka20:2313 min.
 
Zabytkowa20:2414 min.
 
Srebrzysko20:2515 min.
 
Trawki (n/ż)20:2616 min.
 
Potokowa20:2717 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)20:2919 min.
 
Harfowa20:3222 min.
 
Agrarna20:3424 min.
 
Astronautów20:3525 min.
 
Szybowcowa20:3727 min.
 
Firoga (n/ż)20:3828 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:3929 min.
 
Port Lotniczy20:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy