Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM17:55
Sopot Wejherowska17:57
Sopot Malczewskiego17:58
Sopot Uniwersytet Gdański18:00
Sopot Sikorskiego18:01
Sopot Wybickiego18:02
Sopot Kochanowskiego18:03
Sopot Reja18:05
Sopot 3 Maja18:06
Sopot Władysława IV18:07
Sopot Łokietka (n/ż)18:09
Sopot Ergo Arena
 
18:10
0 min.
 
Nadwodna18:122 min.
 
Górskiego18:144 min.
 
Opacka (n/ż)18:166 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa18:188 min.
 
Hala "Olivia"18:2010 min.
 
Biblioteka Główna UG18:2111 min.
 
Abrahama18:2212 min.
 
Wojska Polskiego18:2414 min.
 
Galeria Bałtycka18:2616 min.
 
Zabytkowa18:2717 min.
 
Srebrzysko18:2818 min.
 
Trawki (n/ż)18:2919 min.
 
Potokowa18:3020 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)18:3222 min.
 
Harfowa18:3626 min.
 
Agrarna18:3828 min.
 
Astronautów18:3929 min.
 
Szybowcowa18:4131 min.
 
Firoga (n/ż)18:4232 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)18:4333 min.
 
Port Lotniczy18:4535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy