Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM06:55
Sopot Wejherowska06:57
Sopot Malczewskiego06:58
Sopot Uniwersytet Gdański07:00
Sopot Sikorskiego07:01
Sopot Wybickiego07:02
Sopot Kochanowskiego07:03
Sopot Reja07:05
Sopot 3 Maja07:06
Sopot Władysława IV07:07
Sopot Łokietka (n/ż)07:09
Sopot Ergo Arena
 
07:10
0 min.
 
Nadwodna07:122 min.
 
Górskiego07:133 min.
 
Opacka (n/ż)07:144 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa07:166 min.
 
Hala "Olivia"07:188 min.
 
Biblioteka Główna UG07:199 min.
 
Abrahama07:2010 min.
 
Wojska Polskiego07:2212 min.
 
Galeria Bałtycka07:2313 min.
 
Zabytkowa07:2414 min.
 
Srebrzysko07:2515 min.
 
Trawki (n/ż)07:2616 min.
 
Potokowa07:2717 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)07:2919 min.
 
Harfowa07:3222 min.
 
Agrarna07:3424 min.
 
Astronautów07:3525 min.
 
Szybowcowa07:3727 min.
 
Firoga (n/ż)07:3828 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)07:3929 min.
 
Port Lotniczy07:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy