Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM05:30
Sopot Wejherowska05:32
Sopot Malczewskiego05:33
Sopot Uniwersytet Gdański05:35
Sopot Sikorskiego05:36
Sopot Wybickiego05:37
Sopot Kochanowskiego05:38
Sopot Reja05:40
Sopot 3 Maja05:41
Sopot Władysława IV05:43
Sopot Łokietka (n/ż)05:44
Sopot Ergo Arena
 
05:46
0 min.
 
Nadwodna05:493 min.
 
Górskiego05:504 min.
 
Opacka (n/ż)05:515 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa05:526 min.
 
Hala "Olivia"05:548 min.
 
Biblioteka Główna UG05:5610 min.
 
Abrahama05:5711 min.
 
Wojska Polskiego05:5913 min.
 
Galeria Bałtycka06:0115 min.
 
Zabytkowa06:0216 min.
 
Srebrzysko06:0317 min.
 
Trawki (n/ż)06:0418 min.
 
Potokowa06:0620 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)06:0721 min.
 
Harfowa06:1125 min.
 
Agrarna06:1327 min.
 
Astronautów06:1428 min.
 
Szybowcowa06:1630 min.
 
Firoga (n/ż)06:1731 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:1832 min.
 
Port Lotniczy06:2034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy