Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM20:55
Sopot Wejherowska20:57
Sopot Malczewskiego20:58
Sopot Uniwersytet Gdański21:00
Sopot Sikorskiego21:01
Sopot Wybickiego21:02
Sopot Kochanowskiego21:03
Sopot Reja21:05
Sopot 3 Maja21:06
Sopot Władysława IV21:08
Sopot Łokietka (n/ż)21:09
Sopot Ergo Arena
 
21:11
0 min.
 
Nadwodna21:143 min.
 
Górskiego21:154 min.
 
Opacka (n/ż)21:165 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa21:176 min.
 
Hala "Olivia"21:198 min.
 
Biblioteka Główna UG21:209 min.
 
Abrahama21:2110 min.
 
Wojska Polskiego21:2312 min.
 
Galeria Bałtycka21:2514 min.
 
Zabytkowa21:2615 min.
 
Srebrzysko21:2716 min.
 
Trawki (n/ż)21:2817 min.
 
Potokowa21:3019 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)21:3120 min.
 
Harfowa21:3524 min.
 
Agrarna21:3726 min.
 
Astronautów21:3827 min.
 
Szybowcowa21:4029 min.
 
Firoga (n/ż)21:4130 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)21:4231 min.
 
Port Lotniczy21:4433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy