Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM19:56
Sopot Wejherowska19:58
Sopot Malczewskiego19:59
Sopot Uniwersytet Gdański20:01
Sopot Sikorskiego20:02
Sopot Wybickiego20:03
Sopot Kochanowskiego20:04
Sopot Reja20:06
Sopot 3 Maja20:07
Sopot Władysława IV20:09
Sopot Łokietka (n/ż)20:10
Sopot Ergo Arena
 
20:12
0 min.
 
Nadwodna20:153 min.
 
Górskiego20:164 min.
 
Opacka (n/ż)20:175 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa20:186 min.
 
Hala "Olivia"20:208 min.
 
Biblioteka Główna UG20:219 min.
 
Abrahama20:2210 min.
 
Wojska Polskiego20:2412 min.
 
Galeria Bałtycka20:2614 min.
 
Zabytkowa20:2715 min.
 
Srebrzysko20:2816 min.
 
Trawki (n/ż)20:2917 min.
 
Potokowa20:3119 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)20:3220 min.
 
Harfowa20:3624 min.
 
Agrarna20:3826 min.
 
Astronautów20:3927 min.
 
Szybowcowa20:4129 min.
 
Firoga (n/ż)20:4230 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:4331 min.
 
Port Lotniczy20:4533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy