Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T8   T10   T12   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Sopot Kamienny Potok SKM16:55
Sopot Wejherowska16:57
Sopot Malczewskiego16:58
Sopot Uniwersytet Gdański17:00
Sopot Sikorskiego17:01
Sopot Wybickiego17:02
Sopot Kochanowskiego17:03
Sopot Reja17:06
Sopot 3 Maja17:07
Sopot Władysława IV17:09
Sopot Łokietka (n/ż)17:10
Sopot Ergo Arena  
 
17:12
Nadwodna– 17:15
Górskiego– 17:16
Opacka (n/ż)– 17:17
Oliwa Pętla Tramwajowa– 17:18
Hala "Olivia"– 17:20
Biblioteka Główna UG– 17:23
Abrahama– 17:26
Wojska Polskiego– 17:28
Galeria Bałtycka– 17:31
Zabytkowa– 17:33
Srebrzysko– 17:35
Trawki (n/ż)– 17:37
Potokowa– 17:39
Słowackiego - Działki (n/ż)– 17:40
Harfowa– 17:45
Agrarna– 17:47
Astronautów– 17:48
Szybowcowa– 17:50
Firoga (n/ż)– 17:51
Terminal - Cargo (n/ż)– 17:52
Port Lotniczy– 17:54