Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Sopot Kamienny Potok SKM18:55
Sopot Wejherowska18:57
Sopot Malczewskiego18:58
Sopot Uniwersytet Gdański19:00
Sopot Sikorskiego19:01
Sopot Wybickiego19:02
Sopot Kochanowskiego19:03
Sopot Reja19:05
Sopot 3 Maja19:06
Sopot Władysława IV
 
19:07
0 min.
 
Sopot Łokietka (n/ż)19:092 min.
 
Sopot Ergo Arena19:103 min.
 
Nadwodna19:125 min.
 
Górskiego19:147 min.
 
Opacka (n/ż)19:169 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa19:1811 min.
 
Hala "Olivia"19:2013 min.
 
Biblioteka Główna UG19:2114 min.
 
Abrahama19:2215 min.
 
Wojska Polskiego19:2417 min.
 
Galeria Bałtycka19:2619 min.
 
Zabytkowa19:2720 min.
 
Srebrzysko19:2821 min.
 
Trawki (n/ż)19:2922 min.
 
Potokowa19:3023 min.
 
Słowackiego - Działki (n/ż)19:3225 min.
 
Harfowa19:3629 min.
 
Agrarna19:3831 min.
 
Astronautów19:3932 min.
 
Szybowcowa19:4134 min.
 
Firoga (n/ż)19:4235 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:4336 min.
 
Port Lotniczy19:4538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy