Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Wały Piastowskie19:14
Dworzec Główny19:16
Brama Wyżynna19:18
Toruńska19:20
Zaroślak19:21
Cmentarna (n/ż)19:22
Stoczniowców (n/ż)19:23
Wronki19:24
Buczka19:25
Chełm Cienista19:26
Chełm Witosa
 
19:28
0 min.
 
Cieszyńskiego19:302 min.
 
Osiedle Jary19:324 min.
 
Rogalińska19:335 min.
 
Płocka19:346 min.
 
Płocka19:357 min.
 
Przemyska19:379 min.
 
Kielecka19:3810 min.
 
Ujeścisko19:4012 min.
 
Jeleniogórska19:4113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy