Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie06:23
Dworzec Główny06:24
Brama Wyżynna06:26
Toruńska06:28
Zaroślak06:29
Cmentarna (n/ż)06:30
Stoczniowców (n/ż)06:31
Wronki06:32
Buczka06:33
Chełm Cienista06:34
Chełm Witosa
 
06:35
0 min.
 
Cieszyńskiego06:372 min.
 
Osiedle Jary06:394 min.
 
Rogalińska06:405 min.
 
Płocka06:416 min.
 
Płocka06:427 min.
 
Przemyska06:449 min.
 
Kielecka06:4510 min.
 
Ujeścisko06:4611 min.
 
Jeleniogórska06:4712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy