Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie07:15
Dworzec Główny07:16
Brama Wyżynna07:18
Toruńska07:20
Zaroślak07:21
Cmentarna (n/ż)07:22
Stoczniowców (n/ż)07:23
Wronki07:24
Buczka07:25
Chełm Cienista07:26
Chełm Witosa
 
07:27
0 min.
 
Cieszyńskiego07:292 min.
 
Osiedle Jary07:314 min.
 
Rogalińska07:325 min.
 
Płocka07:336 min.
 
Płocka07:347 min.
 
Przemyska07:369 min.
 
Kielecka07:3710 min.
 
Ujeścisko07:3811 min.
 
Jeleniogórska07:3912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy