Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie20:45
Dworzec Główny20:47
Brama Wyżynna20:49
Toruńska20:51
Zaroślak20:52
Cmentarna (n/ż)20:53
Stoczniowców (n/ż)20:54
Wronki20:55
Buczka20:56
Chełm Cienista20:57
Chełm Witosa
 
20:59
0 min.
 
Cieszyńskiego21:012 min.
 
Osiedle Jary21:034 min.
 
Rogalińska21:045 min.
 
Płocka21:056 min.
 
Płocka21:067 min.
 
Przemyska21:089 min.
 
Kielecka21:0910 min.
 
Ujeścisko21:1112 min.
 
Jeleniogórska21:1213 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy