Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wały Piastowskie16:35
Dworzec Główny16:38
Brama Wyżynna16:40
Toruńska16:42
Zaroślak16:44
Cmentarna (n/ż)16:45
Stoczniowców (n/ż)16:46
Wronki16:47
Buczka16:48
Chełm Cienista16:49
Chełm Witosa
 
16:51
0 min.
 
Cieszyńskiego16:532 min.
 
Osiedle Jary16:565 min.
 
Rogalińska16:576 min.
 
Płocka16:587 min.
 
Płocka16:598 min.
 
Przemyska17:0110 min.
 
Kielecka17:0312 min.
 
Ujeścisko17:0514 min.
 
Jeleniogórska17:0615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy