Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie14:05
Dworzec Główny14:08
Brama Wyżynna14:10
Toruńska14:12
Zaroślak14:14
Cmentarna (n/ż)14:15
Stoczniowców (n/ż)14:16
Wronki14:17
Buczka14:18
Chełm Cienista14:19
Chełm Witosa
 
14:21
0 min.
 
Cieszyńskiego14:232 min.
 
Osiedle Jary14:265 min.
 
Rogalińska14:276 min.
 
Płocka14:287 min.
 
Płocka14:298 min.
 
Przemyska14:3110 min.
 
Kielecka14:3312 min.
 
Ujeścisko14:3514 min.
 
Jeleniogórska14:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy