Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Wyżynna09:08
Toruńska09:10
Zaroślak09:11
Cmentarna (n/ż)09:12
Stoczniowców (n/ż)09:13
Wronki09:14
Buczka09:15
Chełm Cienista09:16
Chełm Witosa
 
09:18
0 min.
 
Cieszyńskiego09:202 min.
 
Osiedle Jary09:224 min.
 
Rogalińska09:235 min.
 
Płocka09:246 min.
 
Płocka09:257 min.
 
Przemyska09:279 min.
 
Kielecka09:2810 min.
 
Ujeścisko09:3012 min.
 
Jeleniogórska09:3113 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy