Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wały Piastowskie06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Wyżynna06:55
Toruńska06:57
Zaroślak06:58
Cmentarna (n/ż)06:59
Stoczniowców (n/ż)07:00
Wronki07:01
Buczka07:02
Chełm Cienista07:03
Chełm Witosa
 
07:05
0 min.
 
Cieszyńskiego07:072 min.
 
Osiedle Jary07:105 min.
 
Rogalińska07:116 min.
 
Płocka07:127 min.
 
Płocka07:138 min.
 
Przemyska07:1510 min.
 
Kielecka07:1611 min.
 
Ujeścisko07:1813 min.
 
Jeleniogórska07:1914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy