Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jeleniogórska22:58
Ujeścisko22:59
Kielecka23:00
Przemyska23:01
Płocka23:03
Rogalińska23:04
Osiedle Jary23:05
Cieszyńskiego23:08
Sikorskiego23:09
Chełm Cienista23:10
Buczka
 
23:11
0 min.
 
Reformacka23:121 min.
 
Cmentarna (n/ż)23:132 min.
 
Zaroślak23:143 min.
 
Toruńska23:165 min.
 
Brama Wyżynna23:176 min.
 
Dworzec Główny23:198 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy