Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jeleniogórska15:57
Ujeścisko15:58
Kielecka16:00
Przemyska16:01
Płocka16:03
Rogalińska16:04
Osiedle Jary16:05
Cieszyńskiego16:08
Sikorskiego16:09
Chełm Cienista16:10
Buczka
 
16:11
0 min.
 
Reformacka16:121 min.
 
Cmentarna (n/ż)16:132 min.
 
Zaroślak16:143 min.
 
Toruńska16:165 min.
 
Brama Wyżynna16:176 min.
 
Dworzec Główny16:198 min.
 
Wały Piastowskie16:209 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy