Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jeleniogórska09:27
Ujeścisko09:28
Kielecka09:30
Przemyska09:31
Płocka09:33
Rogalińska09:34
Osiedle Jary09:35
Cieszyńskiego09:38
Sikorskiego09:39
Chełm Cienista09:40
Buczka
 
09:41
0 min.
 
Reformacka09:421 min.
 
Cmentarna (n/ż)09:432 min.
 
Zaroślak09:443 min.
 
Toruńska09:465 min.
 
Brama Wyżynna09:476 min.
 
Dworzec Główny09:498 min.
 
Wały Piastowskie09:509 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy