Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jeleniogórska12:58
Ujeścisko12:59
Kielecka13:01
Przemyska13:02
Płocka13:04
Rogalińska13:05
Osiedle Jary13:06
Cieszyńskiego13:09
Sikorskiego13:10
Chełm Cienista13:11
Buczka
 
13:12
0 min.
 
Reformacka13:131 min.
 
Cmentarna (n/ż)13:142 min.
 
Zaroślak13:153 min.
 
Toruńska13:175 min.
 
Brama Wyżynna13:186 min.
 
Dworzec Główny13:208 min.
 
Wały Piastowskie13:219 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy