Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jeleniogórska11:18
Ujeścisko11:19
Kielecka11:21
Przemyska11:22
Płocka11:24
Rogalińska11:25
Osiedle Jary11:26
Cieszyńskiego11:29
Sikorskiego11:30
Chełm Cienista11:31
Buczka
 
11:32
0 min.
 
Reformacka11:331 min.
 
Cmentarna (n/ż)11:342 min.
 
Zaroślak11:353 min.
 
Toruńska11:375 min.
 
Brama Wyżynna11:386 min.
 
Dworzec Główny11:408 min.
 
Wały Piastowskie11:419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy