Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   T9   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   

Dni powszednie
Sopot Osiedle Przylesie08:37
Sopot 23 Marca (n/ż)08:38
Sopot Okrężna (n/ż)08:39
Sopot Uniwersytet Gdański08:41
Sopot Sikorskiego08:42
Sopot PKP - Niepodległości08:44
Sopot 3 Maja08:46
Sopot Reja08:47
Sopot Smolna (n/ż)08:48
Sopot Hospicjum (n/ż)08:48
Czyżewskiego (n/ż)  08:49
Bobrowa (n/ż)08:50
Cmentarz Oliwski08:52
Archikatedra Oliwska (n/ż)08:53
Cystersów08:54
Oliwa Pętla Tramwajowa
 
08:56
Droszyńskiego– 08:58
Poznańska (n/ż)– 08:59
Piastowska– 09:00
Tysiąclecia– 09:01
Jelitkowo Kapliczna– 09:02