Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków18:26
Baśniowa18:27
Rębowo18:28
Czermińskiego18:30
Przywidzka18:31
Szadółki18:32
Leszczynowa18:34
Lawendowe Wzgórze
 
18:35
0 min.
 
Ujeścisko18:383 min.
 
Kielecka18:405 min.
 
Przemyska18:427 min.
 
Wilanowska18:449 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:4611 min.
 
Emaus18:4813 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:5015 min.
 
Kurpińskiego18:5116 min.
 
Otwarta18:5217 min.
 
Suchanino18:5419 min.
 
Nad Jarem18:5520 min.
 
Cygańska Góra18:5621 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:5823 min.
 
Szpital Zakaźny18:5924 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:0025 min.
 
Smoluchowskiego19:0126 min.
 
Traugutta19:0328 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)19:0631 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:0833 min.
 
Uphagena19:0934 min.
 
Wrzeszcz PKP19:1237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy