Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków15:59
Baśniowa16:00
Rębowo16:01
Czermińskiego16:03
Przywidzka16:05
Szadółki16:06
Leszczynowa16:08
Lawendowe Wzgórze
 
16:09
0 min.
 
Ujeścisko16:123 min.
 
Kielecka16:145 min.
 
Przemyska16:167 min.
 
Wilanowska16:189 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:2011 min.
 
Emaus16:2314 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:2516 min.
 
Kurpińskiego16:2617 min.
 
Otwarta16:2718 min.
 
Suchanino16:2920 min.
 
Nad Jarem16:3021 min.
 
Cygańska Góra16:3122 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:3324 min.
 
Szpital Zakaźny16:3425 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:3526 min.
 
Smoluchowskiego16:3627 min.
 
Traugutta16:3930 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:4233 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:4435 min.
 
Uphagena16:4536 min.
 
Wrzeszcz PKP16:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy