Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP08:54
Jaśkowa Dolina08:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:59
Opera Bałtycka09:01
Centrum Onkologii (n/ż)09:02
Uniwersytet Medyczny09:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:04
Smoluchowskiego09:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:07
Szpital Zakaźny09:08
Jarowa09:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:11
Cygańska Góra09:14
Nad Jarem
 
09:15
0 min.
 
Suchanino09:172 min.
 
Otwarta09:194 min.
 
Kurpińskiego09:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:238 min.
 
Emaus09:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:2712 min.
 
Wilanowska09:2914 min.
 
Przemyska09:3015 min.
 
Kielecka09:3116 min.
 
Ujeścisko09:3318 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:3621 min.
 
Leszczynowa09:3722 min.
 
Szadółki09:3823 min.
 
Przywidzka09:4025 min.
 
Czermińskiego09:4126 min.
 
Rębowo09:4227 min.
 
Baśniowa09:4328 min.
 
Jaworzniaków09:4429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy