Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP15:46
Jaśkowa Dolina15:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:54
Opera Bałtycka15:56
Centrum Onkologii (n/ż)15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:59
Smoluchowskiego16:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:02
Szpital Zakaźny16:03
Jarowa16:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:07
Cygańska Góra16:10
Nad Jarem
 
16:11
0 min.
 
Suchanino16:132 min.
 
Otwarta16:154 min.
 
Kurpińskiego16:165 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:176 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:209 min.
 
Emaus16:2211 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:2615 min.
 
Wilanowska16:2817 min.
 
Przemyska16:2918 min.
 
Kielecka16:3019 min.
 
Ujeścisko16:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:3827 min.
 
Leszczynowa16:3928 min.
 
Szadółki16:4029 min.
 
Przywidzka16:4231 min.
 
Czermińskiego16:4433 min.
 
Rębowo16:4534 min.
 
Baśniowa16:4635 min.
 
Jaworzniaków16:4736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy