Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP20:55
Jaśkowa Dolina20:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:59
Opera Bałtycka21:01
Centrum Onkologii (n/ż)21:02
Uniwersytet Medyczny21:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne21:04
Smoluchowskiego21:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:07
Szpital Zakaźny21:08
Jarowa21:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:11
Cygańska Góra21:14
Nad Jarem
 
21:15
0 min.
 
Suchanino21:172 min.
 
Otwarta21:194 min.
 
Kurpińskiego21:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny21:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)21:238 min.
 
Emaus21:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:2712 min.
 
Wilanowska21:2813 min.
 
Przemyska21:2914 min.
 
Kielecka21:3015 min.
 
Ujeścisko21:3217 min.
 
Lawendowe Wzgórze21:3520 min.
 
Leszczynowa21:3621 min.
 
Szadółki21:3722 min.
 
Przywidzka21:3823 min.
 
Czermińskiego21:3924 min.
 
Rębowo21:4025 min.
 
Baśniowa21:4126 min.
 
Jaworzniaków21:4227 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy