Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków22:14
Baśniowa22:15
Rębowo22:16
Czermińskiego22:18
Zakład Utylizacyjny22:21
Przywidzka22:22
Szadółki22:23
Leszczynowa22:24
Lawendowe Wzgórze22:25
Ujeścisko22:28
Kielecka22:30
Przemyska22:32
Wilanowska22:33
Cmentarz Łostowicki22:35
Emaus
 
22:37
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:392 min.
 
Kurpińskiego22:403 min.
 
Otwarta22:414 min.
 
Suchanino22:436 min.
 
Nad Jarem22:447 min.
 
Cygańska Góra22:458 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:4710 min.
 
Szpital Zakaźny22:4811 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:4912 min.
 
Smoluchowskiego22:5013 min.
 
Traugutta22:5215 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)22:5518 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:5720 min.
 
Uphagena22:5821 min.
 
Wrzeszcz PKP23:0124 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy