Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jaworzniaków21:54
Baśniowa21:55
Rębowo21:56
Czermińskiego21:58
Przywidzka21:59
Szadółki22:00
Leszczynowa22:01
Lawendowe Wzgórze22:02
Ujeścisko22:05
Kielecka22:07
Przemyska22:09
Wilanowska22:10
Cmentarz Łostowicki22:12
Emaus
 
22:14
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:162 min.
 
Kurpińskiego22:173 min.
 
Otwarta22:184 min.
 
Suchanino22:206 min.
 
Nad Jarem22:217 min.
 
Cygańska Góra22:228 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:2410 min.
 
Szpital Zakaźny22:2511 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:2612 min.
 
Smoluchowskiego22:2713 min.
 
Traugutta22:2915 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)22:3218 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:3420 min.
 
Uphagena22:3521 min.
 
Wrzeszcz PKP22:3824 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy