Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków18:34
Baśniowa18:35
Rębowo18:36
Czermińskiego18:38
Przywidzka18:39
Szadółki18:40
Leszczynowa18:42
Lawendowe Wzgórze18:43
Ujeścisko18:46
Kielecka18:48
Przemyska18:50
Wilanowska18:52
Cmentarz Łostowicki18:54
Emaus
 
18:56
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:582 min.
 
Kurpińskiego18:593 min.
 
Otwarta19:004 min.
 
Suchanino19:026 min.
 
Nad Jarem19:037 min.
 
Cygańska Góra19:048 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:0610 min.
 
Szpital Zakaźny19:0711 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:0812 min.
 
Smoluchowskiego19:0913 min.
 
Traugutta19:1115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)19:1418 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:1620 min.
 
Uphagena19:1721 min.
 
Wrzeszcz PKP19:1923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy