Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków16:14
Baśniowa16:15
Rębowo16:16
Czermińskiego16:18
Przywidzka16:19
Szadółki16:20
Leszczynowa16:22
Lawendowe Wzgórze16:23
Ujeścisko16:26
Kielecka16:28
Przemyska16:30
Wilanowska16:32
Cmentarz Łostowicki16:34
Emaus
 
16:36
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:382 min.
 
Kurpińskiego16:393 min.
 
Otwarta16:404 min.
 
Suchanino16:426 min.
 
Nad Jarem16:437 min.
 
Cygańska Góra16:448 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:4610 min.
 
Szpital Zakaźny16:4711 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:4812 min.
 
Smoluchowskiego16:4913 min.
 
Traugutta16:5115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:5418 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:5620 min.
 
Uphagena16:5721 min.
 
Wrzeszcz PKP16:5923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy