Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków11:14
Baśniowa11:15
Rębowo11:16
Czermińskiego11:18
Przywidzka11:19
Szadółki11:20
Leszczynowa11:22
Lawendowe Wzgórze11:23
Ujeścisko11:26
Kielecka11:28
Przemyska11:30
Wilanowska11:32
Cmentarz Łostowicki11:34
Emaus
 
11:36
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:382 min.
 
Kurpińskiego11:393 min.
 
Otwarta11:404 min.
 
Suchanino11:426 min.
 
Nad Jarem11:437 min.
 
Cygańska Góra11:448 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:4610 min.
 
Szpital Zakaźny11:4711 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:4812 min.
 
Smoluchowskiego11:4913 min.
 
Traugutta11:5115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)11:5418 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:5620 min.
 
Uphagena11:5721 min.
 
Wrzeszcz PKP11:5923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy